What's Mine and Yours - Naima Coster - Bøger - Orion Publishing Co - 9781398703322 - 27. maj 2021
Ved uoverensstemmelse mellem cover og titel gælder titel

What's Mine and Yours

Naima Coster

Pris
DKK 166
Forventes klar til forsendelse 12. - 15. jun.

Findes også som:

What's Mine and Yours

An original and timely multi-generational novel of family, identity, and race in America, for readers of Tayari Jones and Kiley Reid.


352 pages

Medie Bøger     Hardcover bog   (Bog med hård ryg og stift omslag)
Udgivet Storbritannien, 27. maj 2021
ISBN13 9781398703322
Forlag Orion Publishing Co
Antal sider 352
Mål 241 × 165 × 33 mm   ·   566 g

Vis alle

Mere med Naima Coster