Six of Crows: Book 1 - Six of Crows - Leigh Bardugo - Bøger - Hachette Children's Group - 9781780622286 - 2. juni 2016
Ved uoverensstemmelse mellem cover og titel gælder titel

Six of Crows: Book 1 - Six of Crows

Leigh Bardugo

Pris
DKK 103

Bestilles fra fjernlager

Forventes klar til forsendelse 1. - 6. aug.
Tilføj til din iMusic ønskeseddel
Eller

Six of Crows: Book 1 - Six of Crows

See the Grishaverse come to life on screen with the Netflix series, Shadow and Bone - Season 2 streaming now!Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is perfect for fans of George R. R. Martin, Laini Taylor and Kristin Cashore.


512 pages

Medie Bøger     Paperback Bog   (Bog med blødt omslag og limet ryg)
Udgivet 2. juni 2016
ISBN13 9781780622286
Forlag Hachette Children's Group
Genre Science Fiction & Fantasy
Antal sider 512
Mål 129 × 197 × 31 mm   ·   412 g
Sprog Engelsk  

Vis alle

Mere med Leigh Bardugo

Andre har også købt