Udgivelser med Ella Fitzgerald

Cover for Ella Fitzgerald · The Moment Of Truth: Ella At The Coliseum (LP) (2025)
LP
The Moment Of Truth: Ella At The...
Ella Fitzgerald
Førpris DKK 259,95
Spar 12%
Cover for Ella Fitzgerald · Great Women of Song: Ella Fitzgerald (LP) (2024)
LP
Great Women of Song: Ella Fitzge...
Ella Fitzgerald
Førpris DKK 249,95
Spar 24%
Cover for Ella Fitzgerald · Live At Montreux 1969 (LP) [Reissue edition] (2023)
LP
Reissue edition
Live At Montreux 1969
Ella Fitzgerald
Førpris DKK 219,95
Spar 32%
Cover for Ella Fitzgerald · Ella At The Shrine - Live (LP) (2021)
LP
Ella At The Shrine - Live
Ella Fitzgerald
Førpris DKK 259,95
Spar 27%
Cover for Ella Fitzgerald · Mack The Knife - Ella In Berlin 2 (LP) (2019)
LP
Mack The Knife - Ella In Berlin 2
Ella Fitzgerald
Førpris DKK 219,95
Spar 9%
Cover for Ella Fitzgerald · Ella At Zardi's (LP) (2018)
LP× 2
Ella At Zardi's
Ella Fitzgerald
Førpris DKK 329,95
Spar 39%