Outlaw - Outlaw Chronicles - Angus Donald - Bøger - Little, Brown Book Group - 9780751542080 - 23. juli 2009

Outlaw - Outlaw Chronicles

Angus Donald

Pris
kr. 81,60
Forventes klar til forsendelse 3. - 6. okt.

Vores kunder siger:


Outlaw - Outlaw Chronicles

An historical epic in the vein of Bernard Cornwell and Conn Iggulden


416 pages, 1 map

Medie Bøger     Paperback Bog   (Bog med blødt omslag og limet ryg)
Udgivet Storbritannien, 23. juli 2009
ISBN13 9780751542080
Forlag Little, Brown Book Group
Antal sider 416
Mål 129 × 196 × 28 mm   ·   330 g

Vis alle

Mere med Angus Donald