Killer Intent - Tony Kent - Bøger - Elliott & Thompson Limited - 9781783963829 - 12. juli 2018
Ved uoverensstemmelse mellem cover og titel gælder titel

Killer Intent 3. udgave

Tony Kent

Pris
DKK 95

Bestilles fra fjernlager

Forventes klar til forsendelse 11. - 14. mar.
Tilføj til din iMusic ønskeseddel
Eller

Killer Intent 3. udgave

A high-octane debut thriller, perfect for fans of Frederick Forsyth and Lee Child


496 pages

Medie Bøger     Paperback Bog   (Bog med blødt omslag og limet ryg)
Udgivet Storbritannien, 12. juli 2018
ISBN13 9781783963829
Forlag Elliott & Thompson Limited
Antal sider 496
Mål 130 × 197 × 33 mm   ·   366 g

Vis alle

Mere med Tony Kent